See more events:

Warsztaty |ADRIAN LIPSKEE LIPIŃSKI| I |SZTEWITE GANG|.POZNAŃ.

Open in Google Maps.

Event description is below the map.

Warsztaty |ADRIAN LIPSKEE LIPIŃSKI| I |SZTEWITE GANG|.POZNAŃ.

Description:
Szkoła Tańca Dance Center zaprasza na warsztaty z Adrianem Lipskee Lipińskim (popping) oraz Sztewite Gang ( break dance) !!!

Termin: 9 marca
Miejsce: Szkoła Tańca Dance Center ul. Koronkarska 15

Koszt:
5 lekcji + obiad = 140 zł + 13 zł
1 lekcja = 40 zł

Zapisy prosimy kierować do p. Ewy Krawiec (priv. ) lub DC Recepcja !! :)

Instruktorzy :

Adrian Lipskee Lipiński
to od lat jeden z najlepszych tancerzy popping w Polsce. Trwająca już piętnaście lat pasja taneczna i zaangażowanie wiąże się z nie tylko wieloma zdobytymi tytułami. Liczne sukcesy ale przede wszystkim styl i wiedza sprawiły, że Lipskee cieszy się autorytetem jako tancerz, juror i nauczyciel. Wielokrotnie starał się osobiście dbać o talenty, które dostrzegał w swoich uczniach – m.in.: w Kaczorexie.

Szerszej publiczności stał się znany ze swojego udziału w pierwszej edycji programu „Mam Talent” i swojego show w półfinale. Dzięki jego występom w telewizji po raz pierwszy do tak dużej widowni dotarło słowo „popping”.

Dzięki swojemu autorytetowi Lipskee często zasiada jako juror. Nie przestaje jednak walczyć o tytuły i rozwijać dalej swoje umiejętności. W ostatnim czasie w duecie z Kaczorexem wywalczyli jako pierwsi Polacy w historii udział w finałach najbardziej prestiżowego turnieju streetdance na świecie: Juste Debout.

Sztewite Gang

Ekipa zrzeszająca bboy's dwóch czołowych squadow w Polsce - KNOCKOUT GANG i SZTEWITE SQUAD. Jako członkowie tych dwóch ekip reprezentowaliśmy niejednokrotnie na zawodach w kraju,jak i za granica
Polskę pod szyldem Sztewite Squad, której oryginalni członkowie to Macio, Gemers, Beeski, Zielik, Teone, Sadlee, Minigun.
Od dłuższego czasu żeglujemy jak piraci po kraju i nie tylko.Jako SZTEWITE GANG siejąc postrach i wzbudzając respekt na matach, parkietach i scenach w każdym możliwym miejscu na świecie.
Uczestnicy Got to Dance . Obecnie reprezentuja Polske na zawodach w Tokyo.

PLAN ZAJĘĆ:

10:00- 11:30 LIPSKEE Popping & Boogaloo

11:45- 13:15 LIPSKEE Tutting & Waving

13:15- 14:15 obiad

14:15- 15:45 SZTEWITE GANG (break dance)

16:00- 17:30 SZTEWITE GANG (break dance)

17:45- 19:15 SZTEWITE GANG (break dance)

Wpłaty należy dokonać w recepcji Dance Center, lub na konto:
90 1940 1076 6006 9940 0000 0000 – Lemańczyk „Dance Center”.

szybsza wplata to gwarancja uczestnictwa w warsztatach. Liczba miejsc ograniczona .